Hakkımızda

Söz konusu insan olduğunda giyim, en temel ihtiyaçların başında gelmektedir. Yüzyıllar boyunca şekillenen moda algısı ile farklı toplumlarda farklı giyim türlerinin oluşması ise, yenilikçiliğin değer kazanmasına olanak sağlamıştır. Moodligo olarak, çorap ürünleri başta olmak üzere tüm iç giyim ürünlerinde kreatif olmanın ötesinde, insana hitap eden bir vizyon benimsiyoruz. Bu nedenle “sağlıklı giyimin öncüsü” olarak sizlere hem Premium kaliteli hem de sağlığınızı önemseyen ürünler sunuyoruz.

Neler Sunuyoruz?

Moodligo olarak, bambu çorap başta olmak üzere; çorap, iç giyim ve ev kıyafeti kategorilerinde nefes alan, sağlıklı, rahat ve zamansız tasarımlara sahip ürünler üst kalite ürünler sunuyoruz. Ürünlerimiz, kutusundan üretildiği maddeye kadar yenilenebilir hammaddeler ile üretilmektedir. Özellikle çoraplarımızdaki bambu, %100 FSC (Forest Stewardship Council, Türkçesi, Orman Yönetim Konseyi) sertifikalı bambu ipliğinden üretilmektedir. Bu sertifika üretimde kullanılan ipliklerin üretimi aşamasında dünyadaki mevcut ormanlara zarar verilmeden üretildiğini, bu süreçte çalışan insanların da etik koşullarda çalıştığını gösteren sertifikadır. Böylece üretim, kullanım ve sonrası için hem insan hem de doğaya saygılı ürünler üretiyoruz.

Neden Moodligo?

Şık giyinmenin yanında sağlıklı giyinmek, günümüzde önemli bir hale gelmiştir. Zararlı maddelerden oluşan her türlü giyim ürünü, size ve doğaya zarar vermektedir. Özellikle de plastik ambalajlar ve sentetik hammaddeler doğayı en çok kirleten sebeplerin başında gelmektedir. Moodligo olarak, ambalajsız kutularda yer alan ürünlerimizi tamamen doğa dostu bir şekilde hazırlıyoruz. Size ulaştırdığımız tüm ürünler geri dönüştürülerek üretilmiş ve kutusu da dahil doğada hızlıca çözülebilir maddelerden oluşmaktadır. Yani, çevreyi ve doğal düzeni ön planda tutan bir yaklaşımla sizlere sağlıklı bir giyim imkânı sunuyoruz.

Biz Kimiz?

Moodligo, yenilikçi bir bakış açısı ile Rubi Brands çatısı altında bulunan tescilli bir markadır. Markamız sıradanlığın ötesinde insanlığa ve doğaya değer katma amacı gütmektedir.

Vizyonumuz, Moodligo markamızdan da anlaşılacağı üzere, geleceğimize, yani doğaya zarar vermeden ülkemizde üretilmiş zamansız ürünlerle bir dünya markası olmaktır.

Temel misyonumuz ise ülkemizin üretiminde öncü olduğu tekstil pazarındaki temel, kaliteli ve rahat giyim ürünlerinin doğaya saygılı bir süreç içerisinde üretilip dünyaya pazarlanmasıdır. 2020 yılında İstanbul’da başlayan bu yolculuk, şu an ABD ve Almanya ile birlikte 3 ülkede satışta olan bir markaya dönüşmüştür.

Sizlerin de desteği ile Moodligo markamız, mevcut ürünleri yanında bu bakış açısıyla üretilmiş yeni ürünleri de kataloğuna eklemeye devam edecektir.

Moodligo Ekibi

Pazar,Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi
Ocak,Şubat,Mart,Nisan,Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül,Ekim,Kasım,Aralık
Stoklar azalıyor. En fazla [max] adet ürün mevcut.
İstek listesine ekleİstek listesinde araİstek listesinden çıkar
Alışveriş sepeti